Make your own free website on Tripod.com

Concertsites:

Ancienne Belgique (alle stijlen – Brussel, B) www.abconcerts.be 

Arenbergschouwburg (alle stijlen – Antwerpen, B) www.arenbergschouwburg.be 

Athanor (jazz – Brussel, B) www.athanor.be 

At The Bebop (jazz – Brussel, B) www.atthebebop.be 

Banana Peel (bluesjazz – Ruiselede, B) www.bananapeel.freeservers.com 

Beursschouwburg (alle stijlen – Brussel, B) www.beursschouwburg.be 

Blauwe Wolk (bluesroots – Zottegem, B) www.surf.tomoreblues 

Botanique (wereld – Brussel, B) www.botanique.be 

Cactus Music (alle stijlen – Brugge, B) www.cactusmusic.be 

Cafι De Witte Bal (rootsrock – Assen, NL) www.wittebal.nl 

Cafι Groen Licht (rockblues – Vlissingen, NL) www.groenlicht.net 

Cafι Hopper (jazzbluesroots – Antwerpen, B) www.jazzinbelgium.orgclubshopper.htm

Cafι Wilhelmina (bluesroots – Eindhoven, NL) www.cafewilhelmina.nl 

Cafι Willem Tell (bluesroots – St-Lenaarts, B) www.willemtellbluesclub.be 

CC De Werft (alle stijlen – Geel, B) www.dewerft.be 

CC Luchtbal (alle stijlen – Antwerpen, B)     www.ccluchtbal.org 

CC Nekkersdal (bluesroots – Brussel, B) url:http:nekkersdal.vgc.beroots.html 

CC Palethe (alle stijlen – Overpelt, B) www.palethe.be 

CC Strombeek (folkroots – Strombeek, B) www.ccstrombeek.be 

Cruise Inn (rock ‘n’rollrockabilly – Amsterdam, NL) www.cruise-inn.com 

De Lantaarn (alle stijlen – Hellendoorn, NL) www.lantaarn.nl 

De Tichel (singer-songwriters – Amsterdam, NL) tonderksen@planet.nl 

De Vaartkapoen (world – Brussel, B) www.vkconcerts.be 

De Werf (jazz – Brugge, B) www.dewerf.be 

Espace Senghor (world – Brussel, B) www.senghor.be 

Flagey (rootsworldjazz – Brussel, B) www.flagey.be 

Gemeenschapcentrum Candelaershuys (alle stijlen – Brussel, B) www.candelaershuys.be

Hallen van Schaarbeek (alle stijlen – Brussel, B)    www.halles.be 

Handelsbeurs (alle stijlen – Gent, B) www.handelsbeurs.be 

Jazzlab (organisator jazzconcerten) www.jazzlabseries.be 

La Tentation (worldjazz – Brussel, B) www.latentation.org 

Labadoux vzw (folkwereld - Ingelmunster, B) www.labadoux.be 

L’Esprit (blues - Rotterdam, NL) www.lesprit.nl 

Live Music (rootsblues – Harelbeke, B) www.livemusicharelbeke.be 

Maloe Melo (roots – Amsterdam, NL) www.maloemelo.com 

Move 2 Blues (blues & roots – Hasselt, B) www.move2blues.be 

Musemix concerten (singer-songwriters – Den Haag, NL) http://home.wanadoo.nl/musemix/chalet.html

Muziekcentrum Vredenburg (alle stijlen – Utrecht, NL) www.vredenburg.nl 

Muziekkaffee De Kroeg (blues 'n' roots – Geldrop, NL) http:hop.toDeKroeg 

Muziek-o-Droom (bluesroots – Hasselt, B) www.muziekodroom.be

Muziekpublique (wereld – Brussel, B) www.muziekpublique.be 

N9 (alle stijlen – Eeklo, B) www.n9.be 

Opatuur (jazz – Gent, B) www.users.pandora.beopatuur 

Paleis voor Schone Kunsten (alle stijlen – Brussel, B) www.sofil.be 

Popcentrum 013 (alle stijlen – Tilburg, NL) www.013web.nl 

Poppodium Heeze (rootsrock – Heeze, NL) http:welcome.topoppodiumheeze

Ripspiquι (alle stijlen – Lier, B) www.ripspique.be 

Rockabilly Day (rockabillyroots, Geel, B) www.rockabillyday.be 

Spirit of 66 (blues – Verviers, B) www.spiritof66.com 

Stekense R&B Club (blues – Stekene, B) www.members.lycos.nlsrbc 

't Ey (folk - Belsele, B) www.tey.be 

Theater De Evenaar (wereld – Rotterdam, NL) www.wereldmuseum.rotterdam.nl 

Toussaint (singer-songwriters – Den Haag, NL) www.home.wanadoo.nlmusemixt50.html 

Stichting R&B Breda (bluesroots – Breda, NL) www.members.tripod.com~srbb 

Tattoo L Roy Concerts (blues – Zingem, B) http:users.pandora.beTattooLeRoy 

The Borderline (blues – Diest, B) www.ping.beborderline 

The Music Village (jazz – Brussel, B) www.themusicvillage.com 

Toogenblik (folkrootsblues – Haren, B) www.toogenblik.be 

Travers (jazz & roots – Brussel) www.cyclone.betravers 

w2 Concertzaal (alle stijlen – Den Bosch, NL) http:w2.nl 

Zuiderpershuis (wereld – Antwerpen, B) www.zuiderpershuis.be