Make your own free website on Tripod.com

Festivalsites:

Afro-Latino Festival (wereld – Bree, B) www.afro-latino.be 

Antilliaanse Feesten (wereld – Hoogstraten, B) www.antilliaansefeesten.be 

Beersel Blues Rock (blues & roots – Beersel, B) www.beerselbluesrock.com 

Belgium Rhythm & Blues Festival (blues & roots – Peer, B) www.brbf.be 

Blue Highways (roots – Utrecht, NL) www.vredenburg.nl 

Blue Note Festival (jazz – Gent, B) www.bluenotefestival.com 

Blues Boat (blues – Rotterdam, NL) www.bluesboat.nl 

Blues Estafette (blues – Utrecht, NL) www.vredenburg.nl 

Boogie Town Festival (blues & roots – Court-Saint-Etienne, B) www.boogietownfestival.org

Brosella Jazz & Folk (jazz & folk – Brussel, B) www.brosella.be 

Cactus Festival (roots, rock & wereld – Brugge, B) www.cactusmusic.be 

Cajun & Zydeco Festival (cajun & zydeco – Raamsdonksveer, NL) www.zydecozity.nl

Couleur Café (wereld – Brussel, B) www.couleurcafe.be 

Deerlycke Folk Festival (folk & wereld – Deerlijk, B) www.deerlycke.be 

De Koninck Bluesfestival (blues – Delft, NL) www.delft-plaza.com 

Delirium Blues Festival (blues – Handzame, B) www.bluesweb.org 

Festival Mundial (wereld – Tilburg, NL) www.festivalmundial.nl 

Folk Dranouter (roots, rock & wereld – Dranouter, B) www.folkdranouter.be 

Folkwoods Festival (folk & roots – Eindhoven, NL) www.folkwoods.nl 

(Ge)varenwinkel Festival (blues – Herselt, B) www.gevarenwinkelfestival.be 

HookRock (blues & roots – Diepenbeek, B) www.hookrock.be

Hot Louisiana Night (cajun & zydeco – Lieshout, NL) www.friendsoflouisiana.nl 

Hove Live (world – Hove, B) www.hovelive.be 

International Folk Festival (folk, roots, world – Tilburg, NL) www.folkfestival.nl 

Jazz Middelheim (jazz – Antwerpen, B) www.jazzmiddelheim.be 

Klinkende Munt (alle stijlen – Brussel, B) www.beursschouwburg.be 

Klinkers (alle stijlen – Brugge, B) www.cactusmusic.be 

Krakrock (rock & wereld – Avelgem, B) www.krakrock.be 

Labadoux (roots, rock & wereld – Ingelmunster, B)  www.labadoux.be 

Leffingeleuren (roots & rock – Leffinge, B) www.leffingeleuren.be 

Lokerse Feesten (alle stijlen – Lokeren, B) www.lokersefeesten.be 

More Blues Festival (blues & co – Zottegem, B) www.surf.tomoreblues 

Moulin Blues (blues & roots – Ospel, NL) www.moulin.blues.nl 

Nacht van de Blues (blues & roots – Wuustwezel, B) www.boozebrothers.be 

North Sea Jazz Festival (jazz – Den Haag, NL) www.northseajazz.nl 

Openluchttheater Rivierenhof (alle stijlen – Deurne, B) www.arenbergschouwburg.be 

Open Tropen (wereld – Turnhout, B) www.opentropen.be 

Pajot Blues (blues – Galmaarden, B) www.pajotblues.be 

Patersdreefhappening (blues – Tielt, B) http:home.tiscali.bepatersdreef 

Polé Polé (wereld – AntwerpenGent, B) www.polepole.be 

Rhythm & Blues Antwerpen (blues – Antwerpen, B) www.users.skynet.bekid.vanthienen

Ribs & Blues Festival (blues & co – Raalte, NL) www.ribsenblues.nl 

Rockabilly Day (rockabillyroots, Geel, B) www.rockabillyday.be 

Rockardinal (blues & rock – Jette, B) www.kardinal.be 

Ruien Festival (folk & roots – Kluisbergen, B) www.zevendezegel.be 

Sfinks Festival (wereld – Boechout, B) www.sfinks.be 

Spring Blues Festival (blues – Ecausinnes, B) www.springbluesfestival.be.tf 

Swing Festival (blues(rock) – Wespelaar, B) www.haacht.beswing 

Take Root Festival (roots – Assen, NL) www.takeroot.nl 

Zomer van Antwerpen (allround – Antwerpen, B) www.zomervanantwerpen.be